Výběr půjček se zástavou nemovitosti bez registru

Nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti (nebankovní hypotéky) jsou určeny pro zákazníky, kteří nutně potřebují větší finanční obnos (konsolidace nevýhodných půjček, vyplacení zástav, dluhů a exekucí) a zároveň vlastní jakoukoli nemovitosti. Nemovitost může být i ve vlastnictví třetí osoby (spoludlužníka). Hypotéky od nebankovních společností mají podobné podmínky, jako hypotéky v bankách.
Zastavit lze byty v osobním vlastnictví, družstevní byty, rodinné domy, chaty, chalupy, pozemky či komerční objekty. Výše poskytnutého úvěru závisí na hodnotě zastavované nemovitosti a lokalitě, v niž se nemovitosti nachází. Výhodou je nezkoumání registru neplatičů, neprokazování příjmů, žádné poplatky předem a žádná byrokracie. Složité papírování a návštěvy bank nečekejte.
—————————————————————————————————
Na našich webových stránkách naleznete poměrně široký sortiment půjček se zástavou, takže v případě zamítnutí u jednoho investora máte šanci uspět u jiného.
Nabízíme půjčky od prověřené společnosti Cash Broker, která si zakládá na osobním jednání a působí po celé ČR. Výše půjčky se pohybuje standardně kolem 50% hodnoty zastavované nemovitosti, max. až 70%. Splatnost lze nastavit až na 30 let.
Společnost Smart Hypo poskytuje půjčky od 6 měsíců do 15 let a výše půjčky až 60% či 70% hodnoty nemovitosti. Vše bez registru a poplatků předem s možností zastavení nemovitosti třetí osoby.
—————————————————————————————————
Pyšníme se naší flexibilní a poměrně levnou půjčkou se zástavou – americkou hypotékou. Tato půjčka je velice individuální a snažíme se žadateli úvěr ušít přímo na míru, vyjít mu vstříc a nabídnout mu nejvýhodnější možnosti či nejschůdnější alternativy. Parametry úvěru přizpůsobujeme jednotlivým nárokům, s klientem jednáme na rovinu a informace uvádíme ihned bez zbytečných skrupulí. Výše půjčky se pohybuje do 60% hodnoty nemovitosti a platnost se pohybuje v rozpětí 1-20 let. Konzultace, posouzení a odhad nemovitosti jsou samozřejmě zcela zdarma.
—————————————————————————————————
Více podrobností k úvěrům se zástavou naleznete na http://iprofiuver.cz/pujcky-se-zastavou-nemovitosti kde můžete vyplnit jednoduchou, nezávaznou a bezplatnou online žádost. Případné dotazy směřujte na náš email "pujcka@iprofiuver.cz". Neváhejte a kontaktujte nás, úzce spolupracujeme s několika prověřenými investory, kterých je na trhu opravdu málo! I když dnes nemají nebankovní produkty dobré jméno, leckdy mohou být pro dlužníka přijatelnější než úvěry v bankách. Detailně se informujte a nebudete se muset ničeho obávat. I nebankovní instituce nabízí bezpečné půjčky!Náš TIP: Zde dostanete půjčku určitě →

Kontaktní informace:
Datum: 26.06.2014
Jméno: iProfiúvěr
Email: Napsat zprávu
Typ půjčky: Půjčky bez registru