Sortiment úvěrů nebankovního charakteru

Banky mají většinou se svými úvěry spojeno velké množství papírování a byrokratických bariér. Nebankovní instituce tak přísné nebývají a umožňují úvěr získat i klientům, kteří mají negativní zápis v registru neplatičů. I když dnes nemají tyto instituce na trhu dobré jméno, leckdy mohou být pro dlužníka přijatelnější než půjčky v bance. Pokud se rozhodnete pro úvěr z nebankovního sektoru, měli byste si zjistit, jaké nabízí investor podmínky, jaké vám z půjčky vyplývají povinnost a podobně. Pokud Vám všechny podmínky vyhovují, pak není důvod o takový produkt nežádat. Detailně se informujte a nebudete se muset ničeho obávat, i nebankovní instituce nabízí bezpečné půjčky. Jedná se o spotřebitelské úvěry a klient je tak chráněn zákonem o spotřebitelských půjčkách.
_______________________________
Veškeré námi nabízené úvěry jsou bez poplatků předem a bez nahlížení do registru dlužníků. V našem sortimentu naleznete půjčky bez zástavy nemovitosti vhodné jak pro zaměstnané klienty, nebo začínající podnikatele, tak i pro důchodce a maminky na mateřské dovolené.
Nabízíme také úvěry se zástavou nemovitosti tzv. nebankovní hypotéky. V případě že klient vlastní nemovitost a potřebuji nutně půjčit vyšší obnos peněz, lze využít půjčku oproti zástavě bez doložení příjmů. Vše bude seriózně projednáno a veškeré poradenství nabízíme zcela zdarma.
_______________________________
Půjčky jsou k nalezení na našich webových stránkách www.iprofiuver.cz s příslušnými objednávkovými formuláři. Případné dotazy směřujte na náš email "pujcka@iprofiuver.cz". Neváhejte a kontaktujte nás, nabízíme férovou a individuální spolupráci bez skrytých kliček a poplatků.Náš TIP: Zde dostanete půjčku určitě →

Kontaktní informace:
Datum: 07.07.2014
Jméno: iProfiúvěr
Email: Napsat zprávu
Typ půjčky: Půjčky pro dlužníky