Nebankovní hypotéky s posouzením a konzultací zdarma.

Půjčky se zástavou nemovitosti jsou určeny pro klienty, kteří vlastní nemovitost např. rodinný dům, byt v osobním vlastnictví, družstevní byt, chatu, pozemek atd. a potřebují získat finanční prostředky rychle, bez složité byrokracie a návštěv bank. Naše půjčky se zástavou jsou nabízeny bez nesmyslných poplatků předem, bez nahlížení do registru dlužníků a bez potvrzení příjmů. Úvěrem se zástavou nemovitosti lze vyřešit také vyplacení stávajících zástav, dluhů nebo exekucí = konsolidace úvěrů.
——————————————————————————–
U nás si lze vybrat z poměrně širokého sortimentu úvěrů ručených nemovitostí.
Nebankovní hypotéky zastupuje např. společnost Cash Broker – tato společnost působící po celé ČR a zakládající si na osobním jednání, řeší každého klienta individuálně a snaží se klienta nezatěžovat zbytečnou byrokracií.
Dále nabízíme velice dobrý spotřebitelský produkt jménem Americká hypotéka. Výhodou tohoto produktu je, že předem získáte cenný nadhled na vaše finančními možnosti a to bez jakéhokoliv závazku a zcela zdarma. Náš finanční konzultant je dlouholetým odborníkem v daném oboru a získáte od něj cenné rady a také návrhy poskytnutí úvěru a to zcela seriózní a poctivou cestou. V případě zájmu o úvěr poskytujeme smluvní podmínky předem k nahlédnutí.
——————————————————————————–
Více podrobností k půjčkám se zástavou naleznete na http://iprofiuver.cz/pujcky-se-zastavou-nemovitosti Online žádosti jsou nezávazné, důvěrné a zcela zdarma. Dotazy směřujte na náš email "pujcka@iprofiuver.cz". Neváhejte a kontaktujte nás, úzce spolupracujeme s několika prověřenými investory, kterých je opravdu málo!. I nebankovní instituce nabízí bezpečné půjčky.Náš TIP: Zde dostanete půjčku určitě →

Kontaktní informace:
Datum: 14.07.2014
Jméno: iProfiúvěr
Email: Napsat zprávu
Typ půjčky: Hypotéky