Půjčky se zástavou - nebankovní a americké hypo.

Nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti jsou určeny pro ty, kteří nutně potřebují větší finanční obnos (konsolidace půjček, vyplacení zástav, dluhů a exekucí) a zároveň vlastní jakoukoli nemovitosti. Nemovitost může být i ve vlastnictví třetí osoby. Hypotéky od nebankovních společností mají podobné podmínky, jako hypotéky v bankách.
Do zástavy lze dát byty v OV, byty družstevní, rodinné domy, chaty, chalupy, pozemky či komerční objekty. Výše poskytnutého úvěru závisí na hodnotě zastavované nemovitosti a lokalitě. Výhodou je nenahlížení do registru neplatičů, neprokazování příjmů, žádné poplatky předem a žádná byrokracie. Složité papírování a návštěvy bank nečekejte.
—————————————————————————————————
Na našem webu naleznete poměrně široký sortiment půjček se zástavou, takže v případě zamítnutí u jednoho investora máte šanci uspět u jiného.
Nabízíme půjčky od prověřené společnosti Cash Broker, která si zakládá na osobním jednání a působí po celé ČR. Výše půjčky se pohybuje standardně kolem 50% hodnoty zastavované nemovitosti, max. až 70%. Splatnost lze nastavit až na 30 let.
Společnost Smart Hypo poskytuje půjčky od 6 měsíců do 15 let a výše půjčky až 60% či 70% hodnoty nemovitosti. Vše bez registru a poplatků předem s možností zastavení nemovitosti třetí osoby.
—————————————————————————————————
Pyšníme se naší flexibilní a poměrně levnou půjčkou se zástavou – americkou hypotékou. Tato půjčka je velice individuální a snažíme se klientovi produkt ušít přímo na míru, vyjít mu vstříc a nabídnout mu nejvýhodnější možnosti či nejschůdnější alternativy. Parametry půjčky přizpůsobujeme jednotlivým požadavkům a s klientem jednáme na rovinu a informace uvádíme ihned bez zbytečných skrupulí. Výše půjčky se pohybuje do 60% hodnoty nemovitosti a platnost se pohybuje v rozpětí 1-20 let. Konzultace, posouzení a odhad nemovitosti zcela zdarma.
—————————————————————————————————
Více podrobností k půjčkám se zástavou naleznete na http://iprofiuver.cz/pujcky-se-zastavou-nemovitosti kde můžete vyplnit jednoduchý, nezávazný a bezplatný online formulář. Dotazy směřujte na náš email "pujcka@iprofiuver.cz". Neváhejte a kontaktujte nás, úzce spolupracujeme s několika prověřenými investory, kterých je opravdu málo! I když dnes nemají nebankovní produkty dobré jméno na trhu, leckdy mohou být pro dlužníka přijatelnější než půjčky v bankách. Detailně se informujte a nebudete se muset ničeho obávat. I nebankovní instituce nabízí bezpečné půjčky.Náš TIP: Zde dostanete půjčku určitě →

Kontaktní informace:
Datum: 19.06.2014
Jméno: iProfiúvěr
Email: Napsat zprávu
Typ půjčky: Půjčky se zástavou