Plus půjčka

Částka:
1 000 – 8 000 Kč

Splatnost:
1 – 30 dní

První půjčka zdarma:
Ano

COOL Money půjčka

Částka:
10 000 – 300 000 Kč

Splatnost:
1 – 84 měsíců

Okamžité schválení:
Ano

OneCredit půjčka

Částka:
1 000 – 600 000 Kč

Splatnost:
1 – 84 měsíců

Bez registru:
Ano

Půjčky pro studenty

Řešíte, jak zaplatíte své studium? Objevily se nečekané výdaje, které nepokryjí ani vaše brigády? Právě pro studenty jsou určeny speciální studentské půjčky. Aktuálně je nabízejí banky i nebankovní finanční společnosti. Tyto půjčky se přizpůsobí specifickým požadavkům mladých lidí, kterým umožní získat peníze i tehdy, když nepobírají stálý měsíční příjem.

Výhodné studentské půjčky bez příjmu

Pokud chcete požádat o studentskou půjčku, určitě je dobré mít alespoň nějaký měsíční příjem (třeba brigádu), kterým budete moci peníze průběžně splácet. Půjčky pro studenty jsou poskytovány všem středoškolákům a vysokoškolákům obvykle ve věku od 18 do 26 let. Při žádosti je potřeba doložit občanský průkaz a potvrzení o studiu.

Půjčky pro studenty v našem přehledu mají výhodné úročení a jsou poskytovány v tisících i v desetitisících korunách. Víme, že vzdělání dnes není zadarmo – samotné studium je často zpoplatněno, bydlení na koleji, jídlo, oblečení a také notebook, telefon a další elektronika něco stojí. Půjčky pro studenty mohou mít také podobu kreditních karet.

Nabídka půjček pro studenty

Snadno dostupné půjčky – získejte peníze na cokoliv ihned!

Nabídka nebankovních půjček i bez nahlížení do registru dlužníků.
Customer support phone operator in headset pointing


Rychlé nebankovní půjčky až do 750 000 Kč - reklama

    There were no listings found.