Půjčky se zástavou nemovitosti s jasnými podmínkami

Nabízíme klasické spotřebitelské produkty se zástavou nemovitosti (nebankovní hypotéky) bez nahlížení do registru, bez poplatků předem a s jasnými podmínkami, o kterých je klient předem obeznámen s veškerým poradenstvím zdarma. Smluvní podmínky poskytujeme předem k nahlížení a veškeré informace uvádíme narovinu. Naši klienti jsou chráněni zákonem o spotřebitelských půjčkách. I nebankovní instituce nabízí bezpečné půjčky!
********************************************************************
V našem sortimentu naleznete úvěry se zástavou od několika společností a investorů, takže v případě zamítnutí žádosti u jednoho investora máte šanci uspět u jiného.
Naše přední půjčka se zástavou je přívětivá flexibilní americká hypotéka. Žadatelům o naši půjčku bez registru poskytujeme finanční prostředky od 100 tisíc korun výše, a to až do 60% tržní hodnoty zastavované nemovitosti. Splatnost se pohybuje v rozpětí 1 až 20 let. Půjčkou se zástavou nemovitosti lze vyřešit také vyplacení stávajících zástav, dluhů nebo exekucí = konsolidace úvěrů.
********************************************************************
Více info k úvěrům se zástavou naleznete na http://iprofiuver.cz/pujcky-se-zastavou-nemovitosti Případné dotazy směřujte na náš email "pujcka@iprofiuver.cz". Neváhejte a kontaktujte nás, úzce spolupracujeme s několika prověřenými investory, kterých je na trhu opravdu málo! I když dnes nemají nebankovní produkty dobré jméno, leckdy mohou být pro dlužníka přijatelnější než úvěry v bankách. Detailně se informujte a nebudete se muset ničeho obávat.Náš TIP: Zde dostanete půjčku určitě →

Kontaktní informace:
Datum: 29.06.2014
Jméno: iProfiúvěr
Email: Napsat zprávu
Typ půjčky: Půjčky se zástavou