Seriózní nebankovní půjčky oproti zástavě

  Rádi byste, co možná nejrychleji, výhodně a bez rizika vyřešili vaši finanční situaci? Banky vám úvěr neposkytnou a otáčejí se k vám zády? Zkuste naši půjčku se zástavou nemovitosti tzv. nebankovní hypotéku, či bezúčelovou americkou hypotéku.
  Jsme si vědomi toho, že klient potřebuje řešit svojí finanční situaci co nejrychleji, a proto po vyplnění bezplatného objednávkového formuláře na našem webu kontaktujeme zákazníka zpravidla ještě tentýž den a ihned s ním konzultujeme danou situaci.
  _______________________________
  Veškeré námi nabízené úvěry oproti zástavě jsou bez nahlížení do registru, bez poplatků předem, bez doložení příjmů, s odhadem, posouzením a veškerým poradenstvím zcela zdarma.
  Šance na získáni úvěru je poměrně vysoká – v případě zamítnutí u jednoho investora můžete uspět u jiného. Zastavit lze byty v osobním vlastnictví, i byty družstevní, domy, chaty, chalupy, pozemky, komerční objekty. Nemovitosti může být i ve vlastnictví třetí osoby.
  Poskytnutá částka se pohybuje cca od 50 tisíc Kč a to až do 30-70% tržní hodnoty nemovitosti, záleží na lokalitě a stavu nemovitosti a využitého druhu půjčky se zástavou. Splatnost se pohybuje v rozpětí od 6 měsíců až po 30 let.
  Půjčku lze využít také na konsolidaci úvěrů, vyplacení zástav a exekucí.
  _______________________________
  Více info k úvěrům se zástavou naleznete na http://iprofiuver.cz/pujcky-se-zastavou-nemovitosti Případné dotazy směřujte na náš email "pujcka@iprofiuver.cz". Neváhejte a kontaktujte nás, úzce spolupracujeme s několika prověřenými investory, kterých je na trhu opravdu málo. S klienty jednáme na rovinu a všechny informace uvádíme ihned bez zbytečných skrupulí. I když dnes nemají nebankovní produkty dobré jméno, leckdy mohou být pro dlužníka přijatelnější než úvěry v bankách. Detailně se informujte a nebudete se muset ničeho obávat.  Náš TIP: Zde dostanete půjčku určitě →

  Kontaktní informace:
  Datum: 07.07.2014
  Jméno: iProfiúvěr
  Email: Napsat zprávu
  Typ půjčky: Půjčky se zástavou

  Rychlá odpověď na inzerát:

   Odpovědět na inzerát: Seriózní nebankovní půjčky oproti zástavě.