Seriózní nebankovní půjčky oproti zástavě

Rádi byste, co možná nejrychleji, výhodně a bez rizika vyřešili vaši finanční situaci? Banky vám úvěr neposkytnou a otáčejí se k vám zády? Zkuste naši půjčku se zástavou nemovitosti tzv. nebankovní hypotéku, či bezúčelovou americkou hypotéku.
Jsme si vědomi toho, že klient potřebuje řešit svojí finanční situaci co nejrychleji, a proto po vyplnění bezplatného objednávkového formuláře na našem webu kontaktujeme zákazníka zpravidla ještě tentýž den a ihned s ním konzultujeme danou situaci.
_______________________________
Veškeré námi nabízené úvěry oproti zástavě jsou bez nahlížení do registru, bez poplatků předem, bez doložení příjmů, s odhadem, posouzením a veškerým poradenstvím zcela zdarma.
Šance na získáni úvěru je poměrně vysoká – v případě zamítnutí u jednoho investora můžete uspět u jiného. Zastavit lze byty v osobním vlastnictví, i byty družstevní, domy, chaty, chalupy, pozemky, komerční objekty. Nemovitosti může být i ve vlastnictví třetí osoby.
Poskytnutá částka se pohybuje cca od 50 tisíc Kč a to až do 30-70% tržní hodnoty nemovitosti, záleží na lokalitě a stavu nemovitosti a využitého druhu půjčky se zástavou. Splatnost se pohybuje v rozpětí od 6 měsíců až po 30 let.
Půjčku lze využít také na konsolidaci úvěrů, vyplacení zástav a exekucí.
_______________________________
Více info k úvěrům se zástavou naleznete na http://iprofiuver.cz/pujcky-se-zastavou-nemovitosti Případné dotazy směřujte na náš email "pujcka@iprofiuver.cz". Neváhejte a kontaktujte nás, úzce spolupracujeme s několika prověřenými investory, kterých je na trhu opravdu málo. S klienty jednáme na rovinu a všechny informace uvádíme ihned bez zbytečných skrupulí. I když dnes nemají nebankovní produkty dobré jméno, leckdy mohou být pro dlužníka přijatelnější než úvěry v bankách. Detailně se informujte a nebudete se muset ničeho obávat.Náš TIP: Zde dostanete půjčku určitě →

Kontaktní informace:
Datum: 07.07.2014
Jméno: iProfiúvěr
Email: Napsat zprávu
Typ půjčky: Půjčky se zástavou