Snižte si své měsíční náklady na minimum

  Máte mnoho měsíčních splátek? Vaše výdaje jsou vyšší než Vaše příjmy? Je čas to změnit!
  Nebankovní konsolidace je určena lidem, kteří jsou předluženi a jejich měsíční splátky jsou vysoké. Díky nebankovní konsolidaci se sloučí všechny půjčky, úvěry, leasingy, kreditní karty, kontokorenty do jednoho, výhodnějšího úvěru.

  Nižší úrok Vám zaručí nižší měsíční splátku a to pouze jednu, tím i získáte vyšší kontrolu nad vašimi penězi. Splatnost úvěru si určíte sami, a to až na 20 let.

  Neplatíte žádné poplatky předem, úvěr můžete kdykoliv předčasně doplatit. Možnost odkladu splátek i mimořádných splátek. U nás nepodepisujete žádnou směnku, rozhodčí doložku apod. Úvěrovou smlouvu si můžete vyžádat k nahlédnutí či konzultaci se svým právníkem před podpisem.

  Nebankovní konsolidace je se zástavou nemovitosti. Ručit můžete rodinným domem, bytem (i družstevním), stavebním pozemkem, chatou i komerční nemovitostí.
  Rychlé a jednoduché vyřízení, nikam nemusíte jezdit, stačí vyplnit na našich stránkách jednoduchou nezávaznou žádost, kde si můžete i spočítat svou novou měsíční splátku.  Náš TIP: Zde dostanete půjčku určitě →

  Kontaktní informace:
  Datum: 18.09.2016
  Jméno: SOS Finance
  Email: Napsat zprávu
  +420 724 824 735
  Typ půjčky: Konsolidace půjček
  Navštívit web

  Rychlá odpověď na inzerát:

   Odpovědět na inzerát: Snižte si své měsíční náklady na minimum.