Zastavení exekucí, insolvence, dražby

  Zpětný leasing nemovitosti

  Honí Vás exekutoři nestačíte platit půjčky a exekuce , berou Vám Váš majetek , jste v insolvenci a potřebujete jí vyplatit. 50 000- 20 000000 na zaplacení exekucí nebo vyplacení insolvence úvěr na rozvoj podnikání ,refinance, nevýhodné úvěry.
  Pomůžu Vám. Zastavím Vaše exekuce, insolvenci. Vše vyřídím za Vás, zítra můžete klidně spát.... Pro zaměstnané, 0SVČ, s.r.o , a.s a důchodci.
  Zajistíme Vám EXPRESS půjčku na vyplacení exekucí s možností následného refinancování bankovním úvěrem s minimální splátkou, nebo odkupem nemovitosti. Zjistíme jaké závazky se Vás skutečně týkají. Pokusíme se vyjednat nejlepší podmínky při jednání s věřiteli, soudy bankovními a nebankovními společnostmi úřady státní zprávy a pod..... Vyjednáme nejlepší podmínky  pro doplacení exekuce, nebo zástavy a zabráníme jejich dalšímu navyšování. Zajistíme finanční prostředky pro vyplacení Vašich závazků.
  Vyplatíme Vaší insolvenci. Zůstáváte bydlet ve svém domečku nebo bytečku. Petr Engl

  kontakt 737181687
  email petr.engl@seznam.cz
  web http:// /www.sos-pujcky-cz.webnode.cz
  http://www.sos-pujcky.cz


  pro rychlé vyřízení pište na email nebo vypište dotazník na webových stránkách můžete Po -Ne od 8-20 h včetně svátků na formulář nebo do emailu pište prosím Váš tel. Zavolám Vám


  Náš TIP: Zde dostanete půjčku určitě →

  Kontaktní informace:
  Datum: 03.10.2016
  Jméno: Petr Engl
  Email: Napsat zprávu
  737181687
  Celá ČR
  Typ půjčky: Oddlužení

  Rychlá odpověď na inzerát:

   Odpovědět na inzerát: Zastavení exekucí, insolvence, dražby.